Alt Kategoriler
***** TR:TURKISH ***** TR: TRT1 UHD TR: TRT 1 HD TR: TRT 1 SD TR: ATV UHD TR: ATV HD TR: ATV SD TR: A2 HD TR: A2 SD TR: SHOW TV UHD TR: SHOW TV HD TR: SHOW TV SD TR: STAR TV UHD TR: STAR TV HD TR: STAR ..
Samsung Smart IPTV uygulaması IPTV izlemek için oluşturulmuş bir uygulama. Önceden Mkvod, Ssiptv gibi uygulamalar kullanılıyordu. Yüklenmesi pek yorucu olan bu uygulamalar zamanla yerini Smart IPTV uygulamasına bırakt..
LG Smart IPTV uygulaması IPTV izlemek için oluşturulmuş bir uygulama. Önceden Mkvod, Ssiptv gibi uygulamalar kullanılıyordu. Yüklenmesi pek yorucu olan bu uygulamalar zamanla yerini Smart IPTV uygulamasına bıraktı. ..
Xteram Codes İPTV uygulamasını indiriyoruz. Sunucu adresi yerine;  size verdiğimiz sunucu adresini yazıyoruz. kullanıcın adı=   şifre=   hepsini yazıp giriş yapın kanallar yüklenecektir. 
IP Television uygulamasını indiriyoruz; Xtream Codes yazan yere giriyoruz ; Oynatma listesi yazan yere :  İPTVFULLPAKET yazın Sunucu adresi yerine;  size verdiğimiz sunucu adresini yazıyoruz. kullanıcın adı=   ..
Müşteri potansiyeliniz yüksek mi ? Yada sıfırdan başlamak ve bol kazanç elde etmek istiyormusun ?  Bayimiz Olmanız İçin Öncelikle Minumum 6 Aylık Paket Sahibi Olmanız Gerekmektedir. ( Kalitemizi yakından takip etmeniz..